KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografi 15124020
nr 1512 4020
Pär Lundqvist
(f. 1937), Sverige
Fotografi, "Kvarnbäcken Ramundberget 1984". Signerad, daterad 1986. Bildmått: 39,5x49,5 cm, yttermått inklusive ram: 56x64 cm
Pär Lundqvist, svensk fotograf född 1937.
måndag 19 december 2022
kl 19:31:12